KONST / Litografier / Färglitografi 13824319
nr 1382 4319
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Mariaberget. Signerad, numrerad 70/210. Bladets mått: 70x54cm, oramat löst blad
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:16:27
26/2 00:25:40
700 kr
1/3 12:28:39
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius